הרצאות לחברות וארגונים

ההתפתחות היא אישית הגורם המרכזי לצמיחה מקצועית

"חגים שמחים!

מתנות לחגים, יום המשפחה, יום האישה והרצאות להתפתחות אישית לעובדים שלכם.
יש לי הצעה ייחודית המשלבת מתנות עם חוויות התפתחות אישית באמצעות, הרצאות, והמוצרים שלי:
הזמן המושלם לחבר את הצוות ולפתח את הפוטנציאל האישי של כל עובד ועובדת אצלכם בחברה.
אני מציעה ערכה ייחודית שמשלבת בין מתנות לחוויות התפתחות אישית.

קלפי השאלות המפתיעים שלי מעוצבים לשדרג את התקשורת הבין-אישית במשפחה ובצוות העובדים.

יחד עם הספר 'מפתח לחיי גן עדן', המציע כלים להתמודדות עם אתגרים ולשיפור היכולות האישיות. נצמיח יחד!
הספר 'מפתח לחיי גן עדן' הוא מדריך מרתק שמציע לעובדים כלים מתקדמים לשיפור איכות החיים והתמודדותם בסביבת העבודה. הספר מציג שיפור במגוון תחומים מרכזיים:
משיפור יכולת התמודדות עם קשיים אישיים, דרך שיפור היחסים הבינאישיים בארגון, ועד לפתרון בעיות בצורה יצירתית ויעילה.
העובדים שחווים עומס רגשי או אתגרים אישיים, ימצאו בספר מקור להשראה וכלים מוכנים להתמודדות ולשיפור אישי.
נתינה, שיתוף פעולה ויציבות פסיכולוגית הם רק חלק מהתועלות שארגון יכול לצפות להביא לשיפור בעבודה.

בעזרת הספר, העובדים יכולים לגלות את הפוטנציאל האמיתי שבהם ולתרום להצלחת הארגון בצורה משמעותית. יום המשפחה – קלפי שאלת מפתח לילדים ובני נוער

קלפי השאלות המפתיעים שלי מעוצבים לשדרג את התקשורת הבין-אישית במשפחה ובצוות העובדים.

ערכת קלפים חדשני זה נועד לטפח קשרים עמוקים יותר בתוך משפחות ולקדם שיחות משמעותיות.
כל קלף מכיל שאלה או הנחיה הקשורה למשפחה, ומטרתו היא לעודד דיאלוג פתוח והתבוננות פנימה. קלפים מאפשרים לילדים לשתף מתוך עולמם הפרטי, בדרך של משחק חוויתי, מבלי

הרצאות

משתחררות

 במסגרת חגיגות יום האישה הבינלאומי, אני שמחה להציע לכם הזדמנות מרהיבה לעזור לנשים לשחרר את הפוטנציאל האמיץ והעצמי שבהן.
בהרצאה שלי "משתחררות"  שמבוסס על הספר השלישי שלי בו אני חושפת כלים ייחודיים ופרקטיים לנשים כדי להגביר את האהבה עצמית, הערכה עצמית, ביטחון העצמי, לשחרר רגשות אשמה, ולגלות את העצמאות האמיצה שבהן.

האמונה שבו אני מנצחת היא שכל אחת מאיתנו יכולה להיות מנהיגה של חייה, לשנות דינמיקות בתוך הארגון ולשפר את החיים סביבה. המסגרת כוללת חוויות וסיפורים אמיתיים, הדרכה פרקטית ותהליכים המעניקים איכות חיים טובה יותר והקרבה עמוקה יותר אל עצמן.

לא משנה אם אתם נשים בארגון או גברים המעוניינים לחזק ולתמוך בקהל הנשים שבמערכת שלנו, אני מזמינה אתכם להרצאה שתשנה את הגישה הפנימית שלנו.

בואו נגלה את העוצמה הפנימית שבכל אחת מאיתנו ונתקדם יחד לחיים מודעים, משוחררים ומאושרים יותר.

ניתן לצרף את הספר "משתחררות" שנמצא גם בחנויות הספרים כמתנה לכבוד יום האישה .

סודות הבריאה לריפוי עצמי

הרצאת 'סודות הבריאה לריפוי עצמי' מציעה לצוות שלכם הזדמנות מרתקת לגלות את הסודות המסתתרים בתוכם ולשפר באופן משמעותי את בריאותם הפיזית והנפשית. בהבנת קשר העמוק בין הנפש לגוף, ועם שימוש בשאלות מפתח וחקירה פנימית, העובדים יכולים לגלות את שורש הבעיה בבריאותם ולהתמודד איתה באופן יעיל ויעיל.

ההרצאה מציעה כלים פשוטים ומעשיים שנותנים לעובדים כלים לחקור את הגורמים הפנימיים של מחלות וכאבים, ולשפר את תחושות הנפשיות והפיזיות.
הם יכולים להתמודד באופן יעיל עם האתגרים היומיומיים, להגביר את האנרגיה הפנימית ולשפר את רמות השקט הפנימי. כשהעובדים מבינים כיצד לחקור את עצמם באמצעות שאלות מפתח וחקירה פנימית, הם משפרים לא רק את איכות החיים האישית, אלא גם יכולת התמודדות, האנרגיה והיכולת היצירתית.
הם יכולים להגיע למרכז הבריאות והריפוי העצמי ולהביא לארגון יצירתיות, יעילות ותרומה חיובית.

בואו נגלה את הסודות לריפוי עצמי יחד, ונביא לארגון שיפור חיובי בבריאות ובכישרונות העובדים.

לגלות את העוצמה שבך

הרצאה מרתקת שתגלה ותעורר את הכוח הפנימי שבכל עובד.
בעידוד הערכה העצמית, האמונה בעצמם והמרדנות הפנימית, כל עובד ילמד כיצד להפיק את המרב מיכולותיו הטמונות בתוכו.
ההרצאה תתן לעובדים את הכלים לפתח את היכולות היצירתיות, ההתמודדות והרגשה חיובית שיכולות לשנות את מסלול העבודה והחיים שלהם.
כשהעובדים מגלים את הכוח הפנימי שבהם, התוצאות הן מרשימות:
הם מתמודדים בצורה יעילה ומוכנים לאתגרים, מתקדמים בעבודה ומציעים פתרונות חדשניים, ומקבלים את הכלים לשפר את איכות החיים האישית והמקצועית שלהם.
כאשר העובדים מרגישים חזקים ומחוברים לקול הפנימי שלהם, הם פועלים באופן משולב ויעיל לתועלת הארגון.
באמצעות ההרצאה 'לגלות את העוצמה שבך', תעניקו לעובדים שלכם כלי רב עוצמה משולב, אשר ישדרג את ביצועיהם ויגדיל את התפוקה שבארגון.

שרית אשרוב

שמי שרית אשרוב סופרת ומורה רוחנית חוקרת ומלמדת את חוקי היקום כתבתי את הספר "גם אתה יכול להפסיק לכסוס!", "מפתח לחיי גן עדן", ו"משתחררות" שנמצא בחנויות הספרים.  מתקשרת , מרצה, מעבירה סדנאות וקורסים לנשים, אימונים אישיים בשיטת שאלת מפתח, יוצרת את קלפי "שאלת מפתח" לריפוי עצמי שקבלו תו תוכן במכון אדלר.

המוטו שלי הוא "הדרך לשנות את היחס של היקום אליך,
מתחילה בשינוי היחס שלך כלפי עצמך!" 

מתנות לחגים והתפתחות אישית לעובדים שלכם

כאשר עונת החגים מתקרבת, זו הזדמנות מצוינת לחגוג את העובדים שלכם ולקדם צמיחה אישית בתוך הצוותים. יש לי הצעה ייחודית המשלבת מתנות עם חוויות התפתחות אישית באמצעות המוצרים שלי:

כאשר עונת החגים מתקרבת, הגיע הזמן להפתיע ולשדרג את צוות העובדים שלכם בדרכים מרתקות ומרעננות. ההזדמנות המושלמת לתת מתנות מיוחדות שאינן רק רגעיות, אלא יובילו להתפתחות אישית רבה במהלך השנה הקרובה.

ערכת 'קלפי שאלת מפתח לילדים ובני נוער'. זהו ערכת קלפים חדשנית המציעה חווית למידה עשירה ופרקטית בסביבה של משפחה. בכל קלף תמצאו שאלה או הנחיה המיועדת לחדד את הקשרים המשפחתיים ולפתח שיחות מעמיקות ומשמעותיות.

הכלים מצוינים לטפח דיאלוג, עדיין ללא הרגשת חשש מביקורת או מחקירה, ובאמצעותם תוכלו לשדרג את תקשורת המשפחה לרמות גבוהות ומפתיעות.

אבל זה לא הכל! השדרוג משתרע לעבר המבוגרים גם בארגון .

בעזרת ערכת 'קלפי שאלת מפתח למבוגרים' יש לכם יכולת נוספת לתת לעובדים ידע, יכולות וכלים להתמודד עם אתגרים אישיים ורגשיים. בשילוב עם הספר 'מפתח לחיי גן עדן', יש לכם את הכלי המושלם לעודד התמודדות עם קשיים ושיפור התמודדות עם רגשות.

התוצאה? עובדים מרוכזים, פתוחים ויוצרים, המביאים תרומה חיובית רבה לסביבת העבודה.

כל קלף מעניק תפנית לפתרונות יצירתיים ומצליחים. השיחות המעמיקות  על ידי השאלות מפתח גורמות ליצירת קשרים בין העובדים, ומשפרות את איכות העבודה.

ערכה מרתקת במיוחד, מורכבת מ-52 קלפי שאלה עם תמונות צבעוניות מרהיבות מרחבי העולם. הקלפים יכולים להיות מותאמים למיתוג החברה שלכם ונמכרים גם במכון אדלר – ערך מוסף שאינו מתעלה על כל אפשרות.

אז בואו לשדרג חגים והתפתחות אישית בבניית קשרים וחוויות משמעותיות שיתרמו להצלחת הארגון שלכם!"

קלפי שאלת מפתח לילדים ובני נוער

ערכת קלפים חדשני זה נועד לטפח קשרים עמוקים יותר בתוך משפחות ולקדם שיחות משמעותיות. כל קלף מכיל שאלה או הנחיה הקשורה למשפחה, ומטרתו היא לעודד דיאלוג פתוח והתבוננות פנימה.

קלפים מאפשרים לילדים לשתף מתוך עולמם הפרטי,  בדרך של משחק חוויתי, מבלי לחשוש מביקורת או מ״חקירה״ של ההורים.

ספר1

הערכה בנויה מ-52 שאלות, כולן מעוצבות על גבי תמונות צבעוניות ומקוריות מרחבי העולם, אשר נותנות השראה של צבע, חיים, מקומות שונים ואנשים שונים – פלא הבריאה במלוא עוצמתו.
ניתן לעצב את אריזה עם המיתוג של החברה שלכם, בנוסף חשוב לי לציין שהקלפים מאושרים ונמכרים גם במכון אדלר.

קלפי שאלת מפתח למבוגרים + ספר "מפתח לחיי גן עדן

השימוש בקלפי "שאלת מפתח" יכול לסייע לעובדים להתמודד עם קשיים אישיים ורגשיים, ובכך להרגיש יותר טוב בעצמם. עובדים שמרגישים טוב ומאושרים נוטים להיות פרודוקטיביים ולהביא תרומה חיובית לסביבת העבודה.

השימוש בשאלות מפתח יעודד את העובדים לחשוב מחוץ לקופסא ולמצוא גישות חדשניות לבעיות. זה יכול לחזק את יכולת ההבעה ואת כישרונם היצירתי ולסייע להם לפתח רעיונות חדשים ופתרונות מקוריים.

השאלות מעודדות שיחה מעמיקה ומשותפת בין העובדים. זה יכול להקנות חברות וחיבור ביניהם, המשפיע על אטמוספירה חיובית במשרד.

הספר "מפתח לחיי גן עדן"

שיפור יכולת התמודדות של העובדים, שיפור היחסים בין עובדים, שיפור ביכולות להביא פתרון ויצירתיות, שיפור ביציבות הפסיכולוגית.

העובדים הנושאים עומס רגשי גבוה או חווים אתגרים אישיים עשויים להשתמש בכלים והשאלות שבספר כדי לשפר את יכולתם להתמודד עם הקשיים. זה יכול להוביל להפחתת רמות הלחץ והאי-נוחות, ולשיפור ביכולתם להתמקד ולהציע תרומה מרבית לעבודתם.

כאשר העובדים מצליחים להתמודד עם רגשותיהם ולפתח אופטימיות וביטחון, זה עשוי להשפיע על היחסים הבינאישיים בארגון. הסבר על השיטות והכלים בספר יכול לגרום לעובדים להיות יותר רגישים ואדיבים לצרכים והרגשות של עמיתיהם, מה שיכול להגביר את רמות השיתוף פעולה והתמיכה בין הצוות.  הספר מציע כלים להתמודדות עם אתגרים ובעיות, כולל שיפור ביכולות הפתרון ויצירה.  זה עשוי להביא לשיפור באיכות קבלת ההחלטות, היכולת לפתור בעיות מורכבות ולהציע רעיונות חדשים, וכל זה יכול לתרום לביצועים משופרים בעבודה.

ארגון שמציע לעובדים כלים להתמודד עם אתגרים ולשפר את איכות החיים שלהם, יכול להיות מקום שנחשב לנתינה, תמיכה וטוב רוח. זה עשוי ליצור תחושת קשר והתייחסות חיובית מהעובדים לארגון, ולשפר את תחושת השייכות והתרומה שלהם.

התמודדות מועדפת ויכולת התמודדות טובה עם אתגרים רגשיים עשויים לגרום לעובדים להיות יותר יציבים פסיכולוגית. זה עשוי להפחית את רמות המתח והחרדה, ולגרום להם להיות פוקוסים ויעילים יותר בעבודה.

בסופו של דבר, הספר עשוי לשפר את איכות החיים והתמודדות העובדים באופן יעיל, ובכך לתרום לרווח העובדים ולהצלחת הארגון.

 

לפרטים נוספים והזמנת הרצאה

מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים

ממליצים עלי

לפרטים נוספים והזמנת הרצאה

מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים

נא לבדוק את החיבור לרשת

מתנה - המדריך לדימוי גוף מנצח

הירשמו לקבלת טיפים ומסרים וקבלו את המדריך שלי לדימוי גוף מנצח

המייל שלכם שמור בידיים טובות. הפרטיות חשובה שלכם חשובה לי.

דילוג לתוכן